Kanallar > Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD

Digiturk Eurosport HD

71. kanaldan yayınlanan EUROSPORT HD kanalında önemli spor olayları, canlı; karşılaşmalar, haberler ve magazin programları yayımlanıyor. Bu kanalı HD olarak izleyebilmek için DIGITURK HD üyeliğinin olması gerekmektedir.

EUROSPORT HD Programları

Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Şampiyonlar Ligi
Türkiye Kupası
UEFA Avrupa Ligi
Yabancı Ligler
Uluslararası müsabakalar
TBL
Kadınlar Basketbol Ligi
NBA
Türkiye Kupası
EuroLeague
Euro Cup
Euro 2011
Dünya Şampiyonası
Kadınlar Dünya Şampiyonası
Aroma Erkekler Voleybol Ligi
Kadınlar Voleybol Ligi
ATP
Wimbledon
Davis Kupası
Fed Kupası
MotoGP
Le Mans Series
Dakar
Eurosport, 54 ülkede ulaşılabilen, 21 dilde, uydu üzerinden ve kablolu yayın yapan uluslararası bir spor kanalı. Sahibi Fransa merkezli kuruluş TF1 Group'tur.
Günlük spor haberleri verir, pek çok spor olayını canlı yayınla seyircilerine aktarır.
Türkiye'de, Eurosport ve Eurosport 2 adlı iki kanaldan yayın yapmaktadır. 2008 yılı içerisinde Eurosport HD adı aldında yüksek çözünürlük yayınlarına başlamıştır.

Eurosport 1 HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No
71
Yayın Süresi
24 Saat

Eurosport 1 HD Yayın Akışı

Kanal Adı
Şuan yayınlanan program
Yayın Süresi

Diğer Eurosport 1 HD Programları

 Digiturk Eurosport 1 HD Programları

Dünyanın belki de en iyi üç ya da dört spor kanalından biri olan Eurosport'u sitemizden eurosport izle olanağını kullanarak canlı, kesintisiz ve HD izleyebilirsiniz. Günlük spor haberlerini veren ve pek çok spor müsabakasını yayınlayan bu kanalı Eurosport şeklinde Tv'cen seyredebilir, gününüzü keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

 Dünyanın En İyi Spor Kanallarından Biri

            Eurosport, 54 ülkeden yayın yapan, 21 farklı dil üzerinden seyredilebilen uluslararası bir spor kanalıdır. Sahibi Fransa merkezli kuruluş TF1 Group'tur. Türkiye'de, Eurosport ve Eurosport 2 adlı iki kanaldan yayın yapmaktadır. 2008 yılı içerisinde Eurosport HD adı altında yüksek çözünürlük yayınlarına başlamıştır.

Digiturk Eurosport hangi kanalda?

 Digiturk 71 Nolu kanaldan, izlenebilirsiniz. 25 Mayıs 2008 tarihinde HD yayınına başlayan kanalın tüm görüntüleri HD olmasa da büyük çoğunluğu HD'dir.

 Yayınlanan Programlar

Yayınlanan pek çok özgün programı Eurosport şeklinde takip edebileceğiniz kanalda UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası özetleri, Eurogoals programı adında Avrupa liglerinden özet görüntüler ve Eurosport 2'de Serie B maçları verilmektedir.

  Teniste, ATP ve WTA gibi önemli maçların pek çoğunu Eurosport kanalı yayınlamaktadır. Ayrıca bu sporun en önemli müsabakaları kabul edilen 4 adet Grand Slam'den üçünü de Eurosport kanalından takip edebilmek mümkündür.

Ayrıca kanalda boks, bilardo, motor sporları, karate ve snooker gibi pek çok farklı daldan spor karşılaşmaları da izleyicilerle buluşturulmaktadır.

 Uzman Spiker Kadrosu

 Eurosport'un uzman bir spiker ve haber kadrosu bulunmaktadır ve kanal son derece profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir. Spor müsabakalarını izlemekten ve takip etmekten keyif alan seyircilerin eğlenceli vakit geçirmesi için her türlü olanak kullanılmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı!

Yorum Ekle


Digiturk başvuru Hemen Ara
08504901839