Digiturk Müşteri Hizmetleri

Digiturk Müşteri Hizmetleri telefon numarası üzerinden tüm üyelik işlemlerinizi sağlayabilr, maç paketi satın alabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Teknik sorun ve sorunlarınız için destek alabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetlerinden 7/24 saat destek alabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 0 (212) 473 73 73

Yeni Üyelik ve Abonelik İşlemleri İçin: 0(850) 490 18 39

Digiturk Müşteri Hizmetleri Kanalı

555 Digiturk Müşteri Hizmetleri kanalı ile DIGITURK aboneliğiniz ile ilgili tüm işlemlerinizi sadece televizyonunuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olduğunuz paket içeriklerini görüntüleme, paket değişiklik işlemleri, teknik servis bilgileri, gibi bir çok içeriğinizi görüntüleyebilirsiniz.

Fatura ve borç sorgulama, kredi kartı ile online fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı oluşturma ve geçmiş döneme ait fatura bilgilerini aynı zamanda fatura detaylarını inceleme, paketinizi bir üst pakete geçirme, yeni paket satın alım işlemleri v.b. işlemleri sağlayabilirsiniz.

Üyeliğiniz ile ilgili işlemleri 555.kanal haricinde Online işlemler aracılığı ile de üyelik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Teknik Servis ve Yardım

Aboneliğinize hizmet veren en yakın servisin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No:555

Digiturk Bayileri