digiturk fatura ödeme,digiturk fatura öde,digiturk fatura sorgula,digiturk faturam ne zaman çıkar,digiturk fatura,digiturk online işlemler,

Digiturk Online İşlemler

Tüm Digiturk aboneliklerinizi, Digiturk online işlemler üzerinden yapabilirsiniz. Cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, fatura ve borç sorgulama, tarife ve paket bilgisi görüntüleme, paket ve içerik satın alma gibi aboneliğiniz ile ilgili bir çok işlemi Digiturk'ün online işlemler merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Digiturk Fatura Sorgulama ve Ödeme için buraya tıklayınız.

DIGIWEB Her yerden üyeliğiniz ile ilgili işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Digiturk aboneliğiniz ile ilgili bir çok işlemi online olarak yapabileceğiniz Digiturk Online İşlemler Merkezi'ne, cep telefonu ve şifreniz ile giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ve borç sorgulama, paket içeriği ve ayrıntıları bilgilerine, paket ve içerik satın alma, Box Office film satın alma gibi bir çok işlemi yapmak için Digiturk Online İşlem Merkezi'ni kullanabilirsiniz.

Digiturk Online İşlemler Giriş Seçenekleri

Digiturk Online işlem merkezimize aşağıdaki seçenekler ile giriş yapabilirsiniz. Cep telefonu veya üyelik  numarası bilgileri ile şifrenizi öğrenebilirsiniz. İlk defa sisteme giriş yapıyorsanız yine aynı adımları kullanabilirsiniz.

TC KİMLİK NO İLE GİRİŞ

GİRİŞ E-POSTA İLE GİRİŞ

ÜYELİK NUMARASI İLE GİRİŞ