Kanallar > beIN Sports 4 HD

asset()

beIN SPORTS 4 HD'yi 80 numaralı kanaldan seyredebilirsiniz. Bu kanal neler mi var? beIN SPORTS 4 HD' de Türk Futbolunun bir numaralı adresi Süper Lig ve Türkiye Kupasının canlı maç yayınları, canlı programları, röportajları, haberler ve yorumlar var. Bu kanalı yüksek görüntü kalitesi ile seyretmeniz mümkündür.

beIN SPORTS 4 HD Yayınlarından Seçmeler

Spor Toto Süper Lig
Eski adıyla Türkiye 1. Futbol Ligi, yeni adıyla Spor Toto Süper Lig’in başlangıç tarihi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 1958-59 sezonu olarak kabul ediliyor.


Pazartesi Gecesi Futbolu
Şansal Büyüka, Markus Merk ve Tümer Metin'le haftanın son maçının ardından canlı röportajlar, geride kalan haftanın tüm ayrıntıları, perde arkası görüntüleri Pazartesi Gecesi Futbolu'nda karşınıza çıkıyor.

Depar
beIN SPORTS, haftanın maçlarına Depar ile başlıyor. Futbolseverler, Spor Toto Süper Lig’de yeni haftanın heyecanını Depar’la yaşıyorlar.

21
Ceyhun Yılmaz, 21'i devralıyor, birbirinden ilginç 21 futbol anını ekrana taşıyor, her hafta ünlü isimler ve olayların kahramanları stüdyoda beIN SPORTS izleyicileriyle buluşuyorlar.

Avrupa'dan Futbol
Avrupa'nın futbol yıldızları "Avrupa'dan Futbol"da !

Futbol Gündemi
Futbolun nabzı hafta içi hergün 14.00'ten itibaren beIN SPORTS'de atıyor !

Günaydın Futbol
Futbolseverler yeni güne Günaydın Futbol ile başlıyor.

beIN SPORTS 3
beIN SPORTS 3, 3 Eylül 2011'de Digiturk platformunun 79. kanalında yayın hayatına başlayan spor kanalıdır. Beko Basketbol Ligi haricinde, Spor Toto Süper Lig, Rusya Premier Ligi ve Campeonato Brasileiro Série A liglerindeki çakışan maçlar yayınlanmaktadır.
Haftalık programları arasında Top Gear, Otofan, Hayatım Basketbol ve RedBull X-Fighters gibi prodüksiyonlar bulunuyor.

beIN Sports 4 HD Digiturk Kaçıncı Kanal

Kanal No Yayın Süresi
80 24 Saat

Digiturk beIN Sports 4 HD Yayın Akışı

Kanal Adı Şuan yayınlanan program Yayın Süresi

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle