AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Bayi

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk AKSARAY iline ORTAKÖY ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. AKSARAY ORTAKÖY Bayi Digiturk servisi olarak, AKSARAY ORTAKÖY iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk AKSARAY ORTAKÖY teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. AKSARAY ORTAKÖY Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Bayileri Listesi

AKSARAY ORTAKÖY ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. AKSARAY ORTAKÖY Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Bayi Hizmetleri

AKSARAY ORTAKÖY ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın AKSARAY ORTAKÖY Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan AKSARAY ORTAKÖY Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk AKSARAY ORTAKÖY bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk AKSARAY ORTAKÖY yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk AKSARAY ORTAKÖY bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. AKSARAY ORTAKÖY iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. AKSARAY ORTAKÖY Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

AKSARAY ORTAKÖY Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. AKSARAY ORTAKÖY Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

AKSARAY ORTAKÖY ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AKSARAY ORTAKÖY beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AKSARAY ORTAKÖY KÜRKÇÜ ELEKTRONİK - HACI HAMZA KÜRKÇÜ PAMUCAK Mahallesi ŞEHİT ERTAN ÖZAN Sokak No:1 D:1

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

ORTAKÖY Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • BALCI
 • ÇANKAYA
 • ESENTEPE
 • FATİH
 • İSTİKLAL
 • KARŞI
 • KIZILAY
 • M.AKİF ERSOY
 • MALTEPE
 • PLEVNE
 • YENİ
 • ZAFER