AKSARAY Digiturk Bayi ve İletişim

AKSARAY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKSARAY ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk AKSARAY bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası AKSARAY ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “AKSARAY’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “AKSARAY’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk AKSARAY Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • AKSARAY Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk AKSARAY ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan AKSARAY Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  AKSARAY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk AKSARAY bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan AKSARAY Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk AKSARAY bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk AKSARAY bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. AKSARAY Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk AKSARAY Bayi Hizmetleri

  AKSARAY’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın AKSARAY Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk AKSARAY Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk AKSARAY yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  AKSARAY iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk AKSARAY bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. AKSARAY iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk AKSARAY iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital AKSARAY Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  AKSARAY Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz AKSARAY Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  AKSARAY ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AKSARAY beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AĞAÇÖREN ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
ESKIL ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
GÜLAĞAÇ ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
GÜZELYURT ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
MERKEZ ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
MERKEZ ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
MERKEZ ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
ORTAKÖY ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904
SARIYAHŞİ ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

AKSARAY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle