⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 249 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

asset()

143. kanaldan izleyebileceğiniz uluslararası bir kanal olan CNN International, dünyadan önemli gelişmelere yer vermektedir ve haber ağırlıklı yayın yapmaktadır. Larry King Talk Show’u da CNN kanalında izleyebilirsiniz. CNN Türkiye'de Doğan Holding ile yaptığı anlaşma neticesinde Türkiye çapında yayın yapan CNN Türk haber kanalı kurmuştur.

Cable News Network (CNN) 1 Haziran 1980'de Atlanta'da Ted Turner tarafından kurulmuş olan ilk haber kanalı.
24 saat haber anlayışıyla yayın yapan CNN'i bugün tüm dünyada 212 ülkede 1.5 milyardan fazla insan evinde izleyebiliyor. Bugün tüm dünyada değişik dillerde kanalları, 12 web sitesi, 2 radyosu ve tüm dünyaya yayılmış haber ekibiyle en yaygın haber kaynaklarından biridir. 1995 yılında açılan cnn.com adresinden yayında bulunan web sitesi ilk büyük boyutlu haber sitesi olarak kendini tanıtıyor.
CNN'in tüm dünyada tanınan bir kanal haline gelmesi 1991 yılındaki ilk Körfez Savaşı sırasında Bağdat'tan savaşı canlı olarak vermesiyle oldu. Ve bu yaptıkları yayınlarla televizyon haberciliğinde yeni bir dönem başladı.
Her geçen gün büyüyen CNN ile kurucularından Ted Turner en önemli medya patronlarından biri, bağlı bulunduğu holding Time Warner ise en büyük medya şirketlerinden biri oldu.

CNN INTERNATIONAL Digiturk Kaçıncı Kanal

Kanal No Yayın Süresi
143 24 Saat

Digiturk CNN INTERNATIONAL Yayın Akışı

Kanal Adı Şuan yayınlanan program Yayın Süresi