Kanallar > Kanal 24 HD

Kanal 24 HD

Digiturk Kanal 24 HD

Haber sunum formatını tamamen değiştirmeye gelen KANAL 24 HD yeniliklere ve tüm yenilikçilere bir format getiriyor. Muhabirin ön planda olacağı, 24 saat boyunca haber akışını sürdüreceği bu kanal 40 numarada yer alacaktır.

Kanal 24 HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No
40
Yayın Süresi
24 Saat

Kanal 24 HD Yayın Akışı

Kanal Adı
Şuan yayınlanan program
Yayın Süresi

Diğer Kanal 24 HD Programları

En Sıcak Gelişmeler İçin 24 Tv

 

24 TV tüm gün boyunca en güncel ve en yeni programlar sayesinde izleyicilerle buluşmaktadır. Yeni ve güncel içerikleri kullanan 24 TV yayın hayatında kaliteli programlar sunmayı da ilke edinmiştir. Türkiye’nin pek çok yerinde izleyicilere hem ekonomik hem de siyasi içeriklerle önemli gelişmeleri ekrana almaktadır.

 

 24 tv canlı haber programları sayesinde de ülkenin nabzını yakından tutmaktadır. Özellikle Akşam Haberleri programı her gün aynı saatte izleyici ile buluşarak, en güncel gelişmeleri yayın akışı içerisinde izleyicilere sunmaktadır. Ekonomi, siyaset, haber ve hava durumu gibi ülkenin genel gidişatını ilgilendiren tüm konular için 24 TV canlı izle seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 TARİH VE EKONOMİDE 24 TV

 

 24 TV kanalında An ve Zaman gibi yayın akışı içerisinde yayınlanan programlar da mevcuttur. Bu programlar sayesinde tarihi konuları uzmanlarından dinleyebilirsiniz. Ayrıca program kapsamında pek çok tarih uzmanı tarihi konularla ilgili tartışmalar da yapmaktadır. Direniş Gecesi programı doğa sevenlerin bilim ve doğa hakkında öğrenmek istedikleri tüm bilgileri tek bir program altında sunmaktadır.

 

 Güncel sağlık haberlerinden haberdar olmak isterseniz de Sağlık Merkezi programını takip edebilirsiniz. Bu program uzman doktorlar eşliğinde tıp dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından izleyiciye aktarmaktadır. Program kapsamında yer yer güzellik ve estetik gibi konulara da yer verilmektedir. Programların tüm geçmiş bölümlerini ise 24 TV internet sitesinden izleyebilirsiniz. 24 TV izle seçeneğini kullanarak, programların geçmiş bölümlerine ulaşabilir dilerseniz de canlı yayınları takip edebilirsiniz.

Kanal 24
Ülkenin her türlü gündemini ekrana taşıyan bu son derece kaliteli kanal, aynı zamanda özel olarak hazırlayıp ekrana sunduğu birbirinden kaliteli programlar ile de izleyiciyi her konuda büyük bir bilgi sahibi yapmaktadır. Sabah erkenden güne ’24 Sabah’ isimli programla başlayan kanal 24, bu kaliteli program ile ülke gündemindeki tüm haberleri ekrana getirirken, aynı zamanda da gündem dışı birçok farklı programı ekrana getirmektedir.
Daha sonra da özel hava meteoroloji editörleri eşliğinde bütün bir gün ülkenin her köşesinde havanın nasıl olacağı ve ayrıca ne şekilde gideceği aktarılmaktadır. Bu iki kaliteli programdan sonra ise ‘Piyasalar Açılmadan’ İsimli son derece kaliteli program ile ülkedeki piyasalara yön veren her türlü haber ve finansal birçok farklı gelişmeler uzman kişiler sayesinde ekrana gelmekte ve izleyici ile buluşmaktadır. Bu arada ‘Haber Bülteni’ ile de tüm gün boyunca belirli aralıklar eşliğinde kanalın bünyesinde uzman kadro ile ekrana gelmekte ve ülkenin her türlü sıcak gündemi anında ekrana yansıtılmaktadır.
Her Alanda Kaliteli Programlar
Bunu yanı sıra ‘Direniş Gecesi’ isimli son derece kaliteli program sayesinde bilim ya da doğa ve hatta son teknoloji haberleri ülkeden ve tüm dünyadan en yeni gelişmelerin ekrana getirildiği birbirinden kaliteli belgeseller bu program çerçevesinde sunulmaktadır. Aynı zamanda ‘Spor Bülteni’ isimli program ise yine gün içerisinde belli saatlerde ülkedeki her türlü spor gelişmelerinin sunulduğu program çerçevesinde en başta ülkenin en çok takip edilen spor dalı olarak futbol olmak üzere voleybol, basketbol, tenis ve boks gibi her türlü spor dalı bu kaliteli kanal bünyesindeki izlenilebilir.
Aynı zamanda tüm bu kaliteli programları izlemek için ise kanal 24 izle ismi ile internet kullanılarak da istenilen her yerden HD kalitesi ile rahat bir şekilde izlenebilir. Tüm bu son derece kaliteli programlar çerçevesinin yanında aynı zamanda ‘Sağlık Merkezi’ isimli program da ile de uzman doktorların katıldığı bu kaliteli programda sağlık konusunda her türlü konuda kaliteli bilgiler ile izleyici aydınlatılmaktadır. Ayını zamanda tıp dünyasındaki son gelişmeler de yine bu kaliteli program içerisinde bulunabilirken, merak birçok farklı sağlık sorusu da cevabını bulmaktadır.
En Sıcak Gelişmeler İle Haberler
Tüm gün boyunca bu birbirinden kaliteli programlar ve kaliteli sunucuları eşliğinde sırası ile çıkmakta ve aynı zamanda ülkenin bir yandan siyasi bir diğer yandan ise birçok farklı ve son derece önemli gelişmelerini ekrana yansıtmaktadır. Akşam olduğunda ise kaliteli program çerçevesinde ‘Akşam Haberleri’ ismi altında ülkenin bir gün içerisinde yaşanan tüm önemli olayları ekrana getirilmekte ve ayrıntıları ile ve önem sırasına göre ekrana izleyici ile buluşturulmaktadır. ‘An ve Zaman’ gibi tarihi konu alan tartışma ve daha birçok farklı ve kaliteli programları da izlemek için kanal 24 canlı yayın ismi altında bir internet ile HD kalitesi sayesinde takip edilebilir.

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı!

Yorum Ekle


Digiturk başvuru Hemen Ara
08504901839