⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 249 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

Digiturk Türksat Yön Geçişi

Digiturk Türksat Yön Geçişi, Aralık 2021 tarihinde Digiturk tarafından alınmış bir karar ile Eutelsat'ta yayın alan Mevcut Digiturk üyelerinin Türksat uydusuna geçmesi için başlatılmış bir işlemdir. Kuruluşundan bugüne 2 uydu üzerinden yayın veren Digiturk, Eutelsat uydusunu almış olduğu karar sonucunda kapatmaya karar vermiştir. Artık yayın hayatına Turksat uydusu üzerinden devam edecek Digiturk, aynı zamanda bu işlemi ücretsiz olarak mevcut üyelerine sağlamaktadır.

Digiturk Türksat Yön Geçişimi Yön Değişimi

Bulunduğunuz şehirdeki Digiturk Teknik Servis'i, servis sıranız size geldiği zaman telefon ile sizleri arayarak müsait olduğunuz zaman diliminde randevu işleminizi oluşturacaktır. Oluşturulmuş olan randevu tarihi ve saati ile evinize gelerek yön değişim işleminizi sağlayarak, Digiturk yayınlarınızı sorunsuz olarak izlemeniz için gereken işlemi ücretsiz olarak sağlayacaktır.

Digiturk Türksat Yön Geçiş İşlemi Ücretli midir?

Türksat Yön Değişimi ve Geçiş işlemi için Digiturk teknik servisi sizden hiç bir şekilde ücret talep etmez. Ücretsiz bir şekilde yön geçiş işleminiz adresinize bakan ilgili teknik servis tarafınca gerçekleştirilecektir.

Digiturk Eutelsat Uydusu Ne Zaman Kapatılıyor?

Digiturk, Eutelsat Uydusunu Kasım 2022 tarihi itibariyle kapatacaktır. Eutelsat uydusunda yaşanacak olan kapanma ile yön değişimi ve Türksat geçişi sağlanmayan Digiturk üyeleri bu durumdan olumsuz etkilenerek yayınlarının kapanması gerçekleşebilir.

Digiturk Türksat'a Ne Zaman Geçecek?

Kasım 2022, itibariyle Digiturk Türksat uydusuna geçiş yapıp, yayın hayatına Türksat uydusu üzerinden devam edecektir.

Digiturk Turksat Geçişinden Dolayı Paketimde Değişiklik Olacak mı ?

Türksat Geçişinden dolayı, kullanmakta olduğunuz Digiturk Paket içeriğinizde hiçbir şekilde değişiklik sağlanmamaktadır. Eutelsat uydusunda izlemekte olduğunuz bütün içerikleri HD kalitesiyle ve mevcut paket içeriğiyle izlemeye devam edeceksiniz.

Digiturk Teknik Servis'e Nasıl Ulaşabilirim?

Bulunduğunuz şehirdeki Digiturk teknik servis iletişim ve adres bilgilerine buraya tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.