⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 249 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

beIN Connect Şifresi Nasıl Alınır?

beIN Connect Şifresi

beIN Connect Şifresi, Mevcutta bir Digiturk üyeliğiniz varsa eğer 0212 473 7373 olan müşteri hizmetlerimizi arayarak, Digiturk üyeliğinize kayıtlı olan telefon numaranıza gönderilecek olan SMS ile beIN Connect'e giriş sağlayabilirsiniz.

Mevcutta Digiturk üyeliğiniz yoksa ve Online olarak beIN Connect satın alım işlemi sağladıysanız, satın alım esnasında girmiş olduğunuz kayıtlı telefon numarasına gönderilmiş olan SMS şifresi ile giriş sağlayabilirsiniz.

beIN Connect Şifremi Unuttum!

beIN Connect şifrenizi unuttuysanız eğer, beIN Connect uygulamasına giriş yapıp, giriş yap butonunun altında yer alan şifremi unuttum seçeneğine tıklayarak giriş yapmış olduğunuz telefon numaranızı, telefon numarası alanına girip tarafınıza yeni gönderilecek olan şifre ile tekrardan giriş sağlayabilirsiniz.

beIN Connect'e Nasıl Giriş Yapılır?

beIN Connect uygulamasını Play Store veya App Store üzerinden indirirerek Kullanıcı adı veya telefon numarası kısmına telefon numaranızı, şifre kısmına ise tarafınıza ulaşan şifreyi büyük/küçük harf ayrımına dikkat ederek doldurup giriş yap butonuna tıkladığınız takdirde beIN Connect'e giriş yapmış olacaksınız.