KONYA ÇELTİK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KONYA ÇELTİK Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KONYA iline ÇELTİK ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KONYA ÇELTİK Bayi Digiturk servisi olarak, KONYA ÇELTİK iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KONYA ÇELTİK teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KONYA ÇELTİK Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KONYA ÇELTİK Digiturk Bayileri Listesi

KONYA ÇELTİK ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KONYA ÇELTİK Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KONYA ÇELTİK Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KONYA ÇELTİK Digiturk Bayi Hizmetleri

KONYA ÇELTİK ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KONYA ÇELTİK Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KONYA ÇELTİK Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KONYA ÇELTİK Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KONYA ÇELTİK bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KONYA ÇELTİK Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KONYA ÇELTİK yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KONYA ÇELTİK bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KONYA ÇELTİK iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KONYA ÇELTİK Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KONYA ÇELTİK Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KONYA ÇELTİK Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KONYA ÇELTİK ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KONYA ÇELTİK beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KONYA ÇELTİK FİDAN ELEKTRONİK ŞEREF ŞİRİN Mahallesi İSTANBUL Cad. ŞEREFŞİRİN Sokak No:12/P

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

ÇELTİK Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • ADAKASIM
 • BAHÇELİEVLER
 • BAHÇESARAY
 • DOĞANYURT
 • FATİH
 • GÖKPINAR
 • HONAMLI
 • İSHAKUŞAĞI
 • KARŞIYAKA
 • KAŞÖREN
 • KÜÇÜKHASAN
 • SELÇUK
 • TORUNLAR
 • YUKARIALİÇOMAK