KONYA AHIRLI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KONYA AHIRLI Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KONYA iline AHIRLI ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KONYA AHIRLI Bayi Digiturk servisi olarak, KONYA AHIRLI iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KONYA AHIRLI teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KONYA AHIRLI Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KONYA AHIRLI Digiturk Bayileri Listesi

KONYA AHIRLI ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KONYA AHIRLI Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KONYA AHIRLI Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KONYA AHIRLI Digiturk Bayi Hizmetleri

KONYA AHIRLI ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KONYA AHIRLI Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KONYA AHIRLI Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KONYA AHIRLI Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KONYA AHIRLI bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KONYA AHIRLI Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KONYA AHIRLI yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KONYA AHIRLI bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KONYA AHIRLI iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KONYA AHIRLI Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KONYA AHIRLI Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KONYA AHIRLI Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KONYA AHIRLI ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KONYA AHIRLI beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KONYA AHIRLI FİDAN ELEKTRONİK ŞEREF ŞİRİN Mahallesi İSTANBUL Cad. ŞEREFŞİRİN Sokak No:12/P

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

AHIRLI Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • AKKİSE
 • ALİÇERÇİ
 • BADEMLİ
 • BALIKLAVA
 • BÜYÜKÖZ
 • ÇİFTLİKKÖY
 • ÇUKURBUCAK
 • ERDOĞAN
 • HAMZALAR
 • HENGEME
 • KARACAKUYU
 • KAYACIK
 • KURUÇAY
 • KÜÇÜKÖZ
 • MERKEZ