⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 199 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

İSTANBUL ÇATALCA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İSTANBUL ÇATALCA Digiturk Lig TV teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk İSTANBUL iline ÇATALCA ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın anında ve aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. İSTANBUL ÇATALCA Bayi Digiturk servisi olarak, İSTANBUL ÇATALCA iline özel servis abone merkezimizi ve digiturk kampanyalarından faydalanarak sizde avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk paketler kurulum merkezinden yapacağınız Digiturk başvurusu ile aynı gün içinde Digiturk İSTANBUL ÇATALCA teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre Digiturk kurulumunuzu ve aynı zamanda Digiturk internet başvuru işleminizi sağlayalım. İSTANBUL ÇATALCA Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve Abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0850 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan detaylı bilgi sahibi olabilir veya bu sayfa içerisinde bulunan Digiturk başvuru formunu doldurarak 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımız tarafından tarafınıza dönüş sağlanıp, sizin için en uygun Digiturk paketini seçerek üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İSTANBUL ÇATALCA ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk İSTANBUL ÇATALCA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası İSTANBUL ÇATALCA ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39  müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. İSTANBUL ÇATALCA ilinde Digiturk bayisi nerede bulunur?”, İSTANBUL ÇATALCA ilinde Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

İstanbul Çatalca Digiturk Bayi

İSTANBUL ÇATALCA Digiturk Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

Digiturk İSTANBUL ÇATALCA Bayi Hizmetleri

İSTANBUL ÇATALCA ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın İSTANBUL ÇATALCA Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.Digiturk İSTANBUL ÇATALCA ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan İSTANBUL ÇATALCA Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL ÇATALCA Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk İSTANBUL ÇATALCA bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan İSTANBUL ÇATALCA Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Digiturk İSTANBUL ÇATALCA bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk İSTANBUL ÇATALCA bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 20.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. İSTANBUL ÇATALCA Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk İSTANBUL ÇATALCA Bayi Hizmetleri

İSTANBUL ÇATALCA ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın İSTANBUL ÇATALCA Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

Digiturk İSTANBUL ÇATALCA Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk İSTANBUL ÇATALCA yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. İSTANBUL ÇATALCA iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk İSTANBUL ÇATALCA bayileri harita bilgileri için yukarıdan aşağıdan seçiniz. İSTANBUL ÇATALCA iline Digiturk Paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti 2022 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. Digiturk İSTANBUL ÇATALCA iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital İSTANBUL ÇATALCA Turkiye bayi listesi 2022 itibariyle güncellenmiştir.

İSTANBUL ÇATALCA Digitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz  süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz İSTANBUL ÇATALCA Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

İSTANBUL ÇATALCA ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: İSTANBUL ÇATALCA beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
İSTANBUL ÇATALCA YAMANKAYA İSTANBUL ADNAN KAHVECİ Mahallesi AVRUPA Cad. FELİCİA EVLERİ Sitesi No:58A D:5 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

Bayi Listesi Şubat - 2024 itibariyle günceldir.

Mahalle Seçiniz