GİRESUN TİREBOLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GİRESUN TİREBOLU Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk GİRESUN iline TİREBOLU ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. GİRESUN TİREBOLU Bayi Digiturk servisi olarak, GİRESUN TİREBOLU iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk GİRESUN TİREBOLU teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. GİRESUN TİREBOLU Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

GİRESUN TİREBOLU Digiturk Bayileri Listesi

GİRESUN TİREBOLU ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. GİRESUN TİREBOLU Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

GİRESUN TİREBOLU Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

GİRESUN TİREBOLU Digiturk Bayi Hizmetleri

GİRESUN TİREBOLU ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın GİRESUN TİREBOLU Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan GİRESUN TİREBOLU Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

GİRESUN TİREBOLU Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk GİRESUN TİREBOLU bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

GİRESUN TİREBOLU Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk GİRESUN TİREBOLU yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk GİRESUN TİREBOLU bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. GİRESUN TİREBOLU iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. GİRESUN TİREBOLU Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

GİRESUN TİREBOLU Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. GİRESUN TİREBOLU Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

GİRESUN TİREBOLU ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: GİRESUN TİREBOLU beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
GİRESUN TİREBOLU TESLA DİGİTAL-İSMET KAYAN HACISİYAM Mahallesi ATATÜRK BULVARI Cad. No:23

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

TİREBOLU Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • BALÇIKBELEN
  • CİNTAŞI
  • ÇARŞI
  • DEMİRCİ
  • HAMAM
  • İSTİKLAL
  • KÖRLİMAN
  • YENİKÖY