BİNGÖL SOLHAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BİNGÖL SOLHAN Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk BİNGÖL iline SOLHAN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. BİNGÖL SOLHAN Bayi Digiturk servisi olarak, BİNGÖL SOLHAN iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk BİNGÖL SOLHAN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. BİNGÖL SOLHAN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

BİNGÖL SOLHAN Digiturk Bayileri Listesi

BİNGÖL SOLHAN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. BİNGÖL SOLHAN Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

BİNGÖL SOLHAN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

BİNGÖL SOLHAN Digiturk Bayi Hizmetleri

BİNGÖL SOLHAN ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın BİNGÖL SOLHAN Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan BİNGÖL SOLHAN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

BİNGÖL SOLHAN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk BİNGÖL SOLHAN bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

BİNGÖL SOLHAN Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk BİNGÖL SOLHAN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk BİNGÖL SOLHAN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. BİNGÖL SOLHAN iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. BİNGÖL SOLHAN Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

BİNGÖL SOLHAN Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. BİNGÖL SOLHAN Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BİNGÖL SOLHAN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BİNGÖL SOLHAN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
BİNGÖL SOLHAN DİGİTAL BİNGÖL-SEDAT BERDİBEK YENİŞEHİR MAH. FEYZULLAH KARAASLAN CAD. NO:13

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

SOLHAN Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • BOĞLAN
  • HALİMEPINAR
  • KARŞIYAKA
  • KÜLTÜR
  • MERKEZ
  • YENİMAHALLE
  • YEŞİLOVA