⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 249 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

ANKARA ÇANKAYA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ANKARA ÇANKAYA Digiturk Lig TV teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ANKARA iline ÇANKAYA ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın anında ve aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ANKARA ÇANKAYA Bayi Digiturk servisi olarak, ANKARA ÇANKAYA iline özel servis abone merkezimizi ve digiturk kampanyalarından faydalanarak sizde avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk paketler kurulum merkezinden yapacağınız Digiturk başvurusu ile aynı gün içinde Digiturk ANKARA ÇANKAYA teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre Digiturk kurulumunuzu ve aynı zamanda Digiturk internet başvuru işleminizi sağlayalım. ANKARA ÇANKAYA Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve Abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0850 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan detaylı bilgi sahibi olabilir veya bu sayfa içerisinde bulunan Digiturk başvuru formunu doldurarak 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımız tarafından tarafınıza dönüş sağlanıp, sizin için en uygun Digiturk paketini seçerek üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

ANKARA ÇANKAYA ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk ANKARA ÇANKAYA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası ANKARA ÇANKAYA ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39  müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. ANKARA ÇANKAYA ilinde Digiturk bayisi nerede bulunur?”, ANKARA ÇANKAYA ilinde Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

Ankara Çankaya Digiturk Bayi

ANKARA ÇANKAYA Digiturk Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

Digiturk ANKARA ÇANKAYA Bayi Hizmetleri

ANKARA ÇANKAYA ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ANKARA ÇANKAYA Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.Digiturk ANKARA ÇANKAYA ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ANKARA ÇANKAYA Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ANKARA ÇANKAYA Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ANKARA ÇANKAYA bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan ANKARA ÇANKAYA Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Digiturk ANKARA ÇANKAYA bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk ANKARA ÇANKAYA bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 20.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. ANKARA ÇANKAYA Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk ANKARA ÇANKAYA Bayi Hizmetleri

ANKARA ÇANKAYA ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ANKARA ÇANKAYA Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

Digiturk ANKARA ÇANKAYA Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ANKARA ÇANKAYA yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. ANKARA ÇANKAYA iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk ANKARA ÇANKAYA bayileri harita bilgileri için yukarıdan aşağıdan seçiniz. ANKARA ÇANKAYA iline Digiturk Paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti 2022 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. Digiturk ANKARA ÇANKAYA iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital ANKARA ÇANKAYA Turkiye bayi listesi 2022 itibariyle güncellenmiştir.

ANKARA ÇANKAYA Digitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz  süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz ANKARA ÇANKAYA Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ANKARA ÇANKAYA ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ANKARA ÇANKAYA beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ANKARA ÇANKAYA ANKARA TEKNİK SANCAK Mahallesi 536 Sokak No:14B
ANKARA ÇANKAYA SELSAN ELEKTRONİK KORKUTREİS Mahallesi NECATİBEY CAD. Cad. No:17/6
ANKARA ÇANKAYA TEKNOFİX ANKARA BASINEVLERİ Mahallesi YANKILAR Sokak No:16

Bayi Listesi Nisan - 2024 itibariyle günceldir.

Mahalle Seçiniz