Kanallar > Mezzo HD

Mezzo HD

Digiturk MEZZO HD

102. kanaldan yayınlanan MEZZO HD kanalında, klasik müzik, opera, jazz, dünya ve dans müziklerinin en güzel örneklerini sunan, kaliteli müzik sevenler için programlar yayınlanmaktadır.

MEZZO HD bir Fransız televizyon Kanalı'dır. klasik müzik, opera, bale, caz ve dünya müziği'nden örnekler gösterir. 1992 yılında kurulan kanal,bugünkü ismini 1998 yılında almıştır. kanalın Sloganı; 'écouter, Voir, Oser' (', Bak, dinle olan Dare').
2008 yılının ocak ayında, 'Divertimezzo',adlı yeni bir programı yayına sokmuştur.bu programda video kliplerden oluşan yeni bir özellik tanıtılmıştır.
MEZZO HD adı altındaki okul, Fransa'nın Lyon kentindeki opera binasında eğitim vermektedir.Öğrenciler Bale,Piano,Yaylı çalgılar ve Opera eğitimi almaktadırlar.Dünyanın her ülkesinden sadece on iki öğrenci alan Ecoles De Musique Classique MEZZO HD 2007 yılından beri klasik müzik ve solfej eğitimi vermektedir.

Mezzo HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No
102
Yayın Süresi
24 Saat

Mezzo HD Yayın Akışı

Kanal Adı
Şuan yayınlanan program
Yayın Süresi

Diğer Mezzo HD Programları

MEZZO Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 102 Yayın Süresi : 24 Saat

MEZZO Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

MEZZO Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

Mezzo bir Fransız televizyon Kanalı'dır. klasik müzik, opera, bale, caz ve dünya müziği'nden örnekler gösterir. 1992 yılında kurulan kanal,bugünkü ismini 1998 yılında almıştır. kanalın Sloganı; 'écouter, Voir, Oser' (', Bak, dinle olan Dare').
2008 yılının ocak ayında, 'Divertimezzo',adlı yeni bir programı yayına sokmuştur.bu programda video kliplerden oluşan yeni bir özellik tanıtılmıştır.
Mezzo adı altındaki okul, Fransa'nın Lyon kentindeki opera binasında eğitim vermektedir.Öğrenciler Bale,Piano,Yaylı çalgılar ve Opera eğitimi almaktadırlar.Dünyanın her ülkesinden sadece on iki öğrenci alan Ecoles De Musique Classique MEZZO 2007 yılından beri klasik müzik ve solfej eğitimi vermektedir.

Konular: MEZZO Programları, MEZZO Yayın Akışı, MEZZO izle

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı!

Yorum Ekle


Digiturk başvuru Hemen Ara
08504901839