asset()

Disney Junior'ı 165 numaralı kanaldan seyredebilirsiniz. Bu kanal çocuklara hitaben, onlar için eğitici ve öğretici aynı zamanda keyfili olacak yayınlar yapmaktadır. Bu sayede çocuklarınız sıkılmadan öğrenecekler. Okul öncesi programları içermektedir. Digiturk Çocuk paketine üye olarak bu kanalı izleyebilirsiniz. Disney Junior, yayına girecek çocuk kanalı ve yayın kuşağı. Kanal Playhouse Disney'in kapatılmasıyla oluşturulmuştur. Bu kanalda okul öncesinde çocuklarınızın öğrenmesi gereken eğitici programlar yayınlanmaktadır.

Manny's Neighborhood
Tamirci Manny İyi kalpli ve düşünceli Tamirci Manny, mahallesindeki arkadaşlarına ve komşularının yardımına koşuyor! Handy Manny’de, Felipe the Screwdriver, Pat the Hammer ve Squeeze the Pliers gibi farklı aletlerle tanışma fırsatı bulacaksınız.

Doc McStuffins
Dottie McStuffin, annesi gibi doktor olmaya karar verirse...

Mouk
İki seyyah Mouk ve Chavapa bisikletleri ile dünyayı keşfediyorlar.

Winnie the Pooh (Disney)
Winnie the Pooh'un minik serüvenleri...

Mickey Mouse Club House
Mickey Fare'nin Kulüp Evi Okul öncesi çocukları Mickey ve sevimli arkadaşlarıyla tanıştırıyor...

Little Einsteins
Disney'in Küçük Einstein'ları Küçük Einstein'larla birlikte dünya çapında müzik dolu, keyişi maceralar yaşamaya ne dersiniz?

Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsa...Çocuklar Varolmayan Ülke'de korsanlığa soyunursa!.. Disney'in eğlenceli çizgi dizisini sakın kaçırmayın.

Disney Junior Digiturk Kaçıncı Kanal

Kanal No Yayın Süresi
165 24 Saat

Digiturk Disney Junior Yayın Akışı

Kanal Adı Şuan yayınlanan program Yayın Süresi