⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 199 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

BASIRLI ALANYA ANTALYA Digiturk Bayiileri ve Satış Noktaları

BASIRLI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BASIRLI Digiturk Lig TV teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ANTALYA iline ALANYA ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın anında ve aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. BASIRLI Bayi Digiturk servisi olarak, BASIRLI iline özel servis abone merkezimizi ve digiturk kampanyalarından faydalanarak sizde avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk paketler kurulum merkezinden yapacağınız Digiturk başvurusu ile aynı gün içinde Digiturk BASIRLI teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre Digiturk kurulumunuzu ve aynı zamanda Digiturk internet başvuru işleminizi sağlayalım. BASIRLI Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve Abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0850 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan detaylı bilgi sahibi olabilir veya bu sayfa içerisinde bulunan Digiturk başvuru formunu doldurarak 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımız tarafından tarafınıza dönüş sağlanıp, sizin için en uygun Digiturk paketini seçerek üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

$BASIRLI ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk BASIRLI bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası BASIRLI ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39  müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. BASIRLI ilinde Digiturk bayisi nerede bulunur?”, BASIRLI Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

BASIRLI Digiturk Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

Digiturk BASIRLI Bayi Hizmetleri

BASIRLI mahallesinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın BASIRLI Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.Digiturk BASIRLI ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan BASIRLI Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

BASIRLI Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk BASIRLI bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan BASIRLI Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Digiturk BASIRLI bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk BASIRLI bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 20.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. BASIRLI Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk BASIRLI Bayi Hizmetleri

BASIRLI ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın BASIRLI Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

Digiturk BASIRLI Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk BASIRLI yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. BASIRLI iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ilçelere ve mahallelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk BASIRLI bayileri harita bilgileri için yukarıdan aşağıdan seçiniz. BASIRLI iline Digiturk Paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti 2022 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. Digiturk BASIRLI iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital BASIRLI Turkiye bayi listesi 2022 itibariyle güncellenmiştir.

BASIRLI Digitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz  süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz BASIRLI Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BASIRLI ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BASIRLI beIN Sports Mekanları