Digiturk ANTALYA ALANYA Bayiileri

ANTALYA ALANYA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ALANYA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ALANYA bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin ALANYA ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0850 490 18 39 numaralı müşteri yetkililerimizden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak internet sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

ALANYA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ALANYA Digiturk Kurulumu
- ANTALYA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANTALYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ALANYA Fatura Ödeme Noktaları

ALANYA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ALANYA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0850 490 18 39 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ALANYA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Temmuz - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0850 490 18 39 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ALANYA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANTALYA bayimiz mevcuttur. ANTALYA bayi listesi Temmuz itibariye günceldir.

ANTALYA ALANYA Digiturk Başvuru Formu 

Bayii İl Bayii İlçe Bayii Adı Bayii Adresi
ANTALYA ALANYA CADDYLİNE REKLAM VARLIK Mahallesi 185 Sokak EVREN Apt. D:2 100. YIL BULVAR

Mahalle Seçiniz