YOZGAT Digiturk Bayi ve İletişim

YOZGAT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YOZGAT ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk YOZGAT bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası YOZGAT ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “YOZGAT’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “YOZGAT’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk YOZGAT Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • YOZGAT Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk YOZGAT ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan YOZGAT Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  YOZGAT Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk YOZGAT bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan YOZGAT Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk YOZGAT bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk YOZGAT bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. YOZGAT Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk YOZGAT Bayi Hizmetleri

  YOZGAT’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın YOZGAT Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk YOZGAT Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk YOZGAT yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  YOZGAT iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk YOZGAT bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. YOZGAT iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk YOZGAT iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital YOZGAT Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  YOZGAT Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz YOZGAT Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  YOZGAT ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YOZGAT beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AKDAĞMENİ DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
AYDINCIK DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
BOĞAZLIYAN DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
ÇANDIR DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
ÇAYIRALAN DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
ÇEKEREK DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
KADIŞEHRİ DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
MERKEZ DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
SARAYKENT DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
SARIKAYA DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
SORGUN DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
ŞEFAATLİ DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
YENİFAKILI DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1
YERKÖY DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

YOZGAT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin: