YALOVA Digiturk Bayi ve İletişim

YALOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YALOVA ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk YALOVA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası YALOVA ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “YALOVA’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “YALOVA’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk YALOVA Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • YALOVA Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk YALOVA ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan YALOVA Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  YALOVA Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk YALOVA bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan YALOVA Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk YALOVA bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk YALOVA bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. YALOVA Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk YALOVA Bayi Hizmetleri

  YALOVA’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın YALOVA Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk YALOVA Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk YALOVA yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  YALOVA iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk YALOVA bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. YALOVA iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk YALOVA iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital YALOVA Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  YALOVA Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz YALOVA Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  YALOVA ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YALOVA beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ALTINOVA YAMANKAYA YALOVA FEVZİ ÇAKMAK MAH. İSTANBUL CAD. 96/8
ARMUTLU YAMANKAYA YALOVA FEVZİ ÇAKMAK MAH. İSTANBUL CAD. 96/8
ÇINARCIK YAMANKAYA YALOVA FEVZİ ÇAKMAK MAH. İSTANBUL CAD. 96/8
ÇİFTLİKKÖY YAMANKAYA YALOVA FEVZİ ÇAKMAK MAH. İSTANBUL CAD. 96/8
MERKEZ YAMANKAYA YALOVA FEVZİ ÇAKMAK MAH. İSTANBUL CAD. 96/8
TERMAL YAMANKAYA YALOVA FEVZİ ÇAKMAK MAH. İSTANBUL CAD. 96/8

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

YALOVA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
digitürk yalova bayii

digiturk yalova telefon

yalova digiturk

digitürk yalova

Yalova Digitürk bayii yamankaya

Yorum Ekle