UŞAK Digiturk Bayi ve İletişim

UŞAK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

UŞAK ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk UŞAK bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası UŞAK ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “UŞAK’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “UŞAK’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk UŞAK Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • UŞAK Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk UŞAK ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan UŞAK Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  UŞAK Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk UŞAK bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan UŞAK Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk UŞAK bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk UŞAK bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. UŞAK Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk UŞAK Bayi Hizmetleri

  UŞAK’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın UŞAK Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk UŞAK Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk UŞAK yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  UŞAK iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk UŞAK bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. UŞAK iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk UŞAK iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital UŞAK Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  UŞAK Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz UŞAK Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  UŞAK ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: UŞAK beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
EŞME AHMET YAMAN BILİŞİM ŞEHİTALİBEY Mahallesi DUMLUPINAR Cad. No:28/A
BANAZ DİGİBEY TİCARET ÜNALAN Mahallesi HAKKI YAĞCI Cad. No:66/A
KARAHALLI DİGİBEY TİCARET ÜNALAN Mahallesi HAKKI YAĞCI Cad. No:66/A
MERKEZ DİGİBEY TİCARET ÜNALAN Mahallesi HAKKI YAĞCI Cad. No:66/A
SİVASLI DİGİBEY TİCARET ÜNALAN Mahallesi HAKKI YAĞCI Cad. No:66/A
ULUBEY DİGİBEY TİCARET ÜNALAN Mahallesi HAKKI YAĞCI Cad. No:66/A

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

UŞAK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
uşak digiturk

digitürk uşak bayii telefonu

usak digiturk bayii

uşak digitürk iletişim

uşak digitürk tel

uşak digitürk bayii

Yorum Ekle