ŞIRNAK Digiturk Bayi ve İletişim

ŞIRNAK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞIRNAK ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk ŞIRNAK bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası ŞIRNAK ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “ŞIRNAK’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “ŞIRNAK’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk ŞIRNAK Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • ŞIRNAK Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk ŞIRNAK ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ŞIRNAK Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  ŞIRNAK Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk ŞIRNAK bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan ŞIRNAK Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk ŞIRNAK bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk ŞIRNAK bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. ŞIRNAK Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk ŞIRNAK Bayi Hizmetleri

  ŞIRNAK’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ŞIRNAK Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk ŞIRNAK Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ŞIRNAK yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  ŞIRNAK iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk ŞIRNAK bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. ŞIRNAK iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk ŞIRNAK iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital ŞIRNAK Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  ŞIRNAK Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz ŞIRNAK Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  ŞIRNAK ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ŞIRNAK beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
CİZRE ALTAN ELEKTRONİK KALE Mahallesi BELEDİYE Cad. No:200
GÜÇLÜKONAK ALTAN ELEKTRONİK KALE Mahallesi BELEDİYE Cad. No:200
GÜÇLÜKONAK ALTAN ELEKTRONİK KALE Mahallesi BELEDİYE Cad. No:200
İDIL ALTAN ELEKTRONİK KALE Mahallesi BELEDİYE Cad. No:200
MERKEZ ALTAN ELEKTRONİK KALE Mahallesi BELEDİYE Cad. No:200
BEYTÜSŞEBAP BAYAR ELEKTRONİK YEŞILTEPE Mahallesi SANAT SOKAĞI KARŞISI Sokak No:46
MERKEZ BAYAR ELEKTRONİK YEŞILTEPE Mahallesi SANAT SOKAĞI KARŞISI Sokak No:46
SILOPİ BAYAR ELEKTRONİK YEŞILTEPE Mahallesi SANAT SOKAĞI KARŞISI Sokak No:46
ULUDERE BAYAR ELEKTRONİK YEŞILTEPE Mahallesi SANAT SOKAĞI KARŞISI Sokak No:46

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

ŞIRNAK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Digitürk Şırnark

şırnak digiturk

Yorum Ekle