SİNOP Digiturk Bayi ve İletişim

SİNOP Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SİNOP ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk SİNOP bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası SİNOP ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “SİNOP’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “SİNOP’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk SİNOP Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • SİNOP Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk SİNOP ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan SİNOP Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  SİNOP Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk SİNOP bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan SİNOP Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk SİNOP bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk SİNOP bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. SİNOP Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk SİNOP Bayi Hizmetleri

  SİNOP’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın SİNOP Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk SİNOP Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk SİNOP yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  SİNOP iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk SİNOP bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. SİNOP iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk SİNOP iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital SİNOP Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  SİNOP Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz SİNOP Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  SİNOP ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: SİNOP beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
BOYABAT PROFİLO ELEKTRONİK-HAYDAR GÜNDOĞDU CAMİKEBİR Mahallesi BATUR Cad. No:10
DİKMEN PROFİLO ELEKTRONİK-HAYDAR GÜNDOĞDU CAMİKEBİR Mahallesi BATUR Cad. No:10
DURAĞAN PROFİLO ELEKTRONİK-HAYDAR GÜNDOĞDU CAMİKEBİR Mahallesi BATUR Cad. No:10
ERFELEK PROFİLO ELEKTRONİK-HAYDAR GÜNDOĞDU CAMİKEBİR Mahallesi BATUR Cad. No:10
GERZE PROFİLO ELEKTRONİK-HAYDAR GÜNDOĞDU CAMİKEBİR Mahallesi BATUR Cad. No:10
MERKEZ PROFİLO ELEKTRONİK-HAYDAR GÜNDOĞDU CAMİKEBİR Mahallesi BATUR Cad. No:10
SARAYDÜZÜ PROFİLO ELEKTRONİK-HAYDAR GÜNDOĞDU CAMİKEBİR Mahallesi BATUR Cad. No:10
AYANCIK UMUT ELEKTRONİK YALI Mahallesi YENİ CAMİ Sokak No:14/1
TÜRKELİ UMUT ELEKTRONİK YALI Mahallesi YENİ CAMİ Sokak No:14/1

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

SİNOP Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin: