SİİRT Digiturk Bayi ve İletişim

SİİRT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SİİRT ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk SİİRT bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası SİİRT ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “SİİRT’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “SİİRT’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk SİİRT Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • SİİRT Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk SİİRT ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan SİİRT Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  SİİRT Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk SİİRT bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan SİİRT Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk SİİRT bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk SİİRT bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. SİİRT Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk SİİRT Bayi Hizmetleri

  SİİRT’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın SİİRT Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk SİİRT Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk SİİRT yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  SİİRT iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk SİİRT bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. SİİRT iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk SİİRT iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital SİİRT Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  SİİRT Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz SİİRT Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  SİİRT ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: SİİRT beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
BAYKAN İSMET ELEKTRONİK BAHÇELİEVLER MAH. BANKALAR CAD. NO:23/A SİİRT
ERUH İSMET ELEKTRONİK BAHÇELİEVLER MAH. BANKALAR CAD. NO:23/A SİİRT
KURTALAN İSMET ELEKTRONİK BAHÇELİEVLER MAH. BANKALAR CAD. NO:23/A SİİRT
MERKEZ İSMET ELEKTRONİK BAHÇELİEVLER MAH. BANKALAR CAD. NO:23/A SİİRT
PERVARİ İSMET ELEKTRONİK BAHÇELİEVLER MAH. BANKALAR CAD. NO:23/A SİİRT
ŞİRVAN İSMET ELEKTRONİK BAHÇELİEVLER MAH. BANKALAR CAD. NO:23/A SİİRT
TILLO İSMET ELEKTRONİK BAHÇELİEVLER MAH. BANKALAR CAD. NO:23/A SİİRT

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

SİİRT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
siirt digitürk

siirt digiturk

Yorum Ekle