OSMANİYE Digiturk Bayi ve İletişim

OSMANİYE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

OSMANİYE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk OSMANİYE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası OSMANİYE ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “OSMANİYE’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “OSMANİYE’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk OSMANİYE Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • OSMANİYE Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk OSMANİYE ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan OSMANİYE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  OSMANİYE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk OSMANİYE bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan OSMANİYE Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk OSMANİYE bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk OSMANİYE bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. OSMANİYE Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk OSMANİYE Bayi Hizmetleri

  OSMANİYE’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın OSMANİYE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk OSMANİYE Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk OSMANİYE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  OSMANİYE iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk OSMANİYE bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. OSMANİYE iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk OSMANİYE iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital OSMANİYE Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  OSMANİYE Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz OSMANİYE Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  OSMANİYE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: OSMANİYE beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
BAHÇE ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ALİBEYLİ Mahallesi ZAFER CAMİ Sokak No:29/C
DÜZİÇİ ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ALİBEYLİ Mahallesi ZAFER CAMİ Sokak No:29/C
HASANBEYLİ ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ALİBEYLİ Mahallesi ZAFER CAMİ Sokak No:29/C
KADİRLİ ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ALİBEYLİ Mahallesi ZAFER CAMİ Sokak No:29/C
MERKEZ ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ALİBEYLİ Mahallesi ZAFER CAMİ Sokak No:29/C
SUMBAS ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ALİBEYLİ Mahallesi ZAFER CAMİ Sokak No:29/C
TOPRAKKALE ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ALİBEYLİ Mahallesi ZAFER CAMİ Sokak No:29/C

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

OSMANİYE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle