NİĞDE Digiturk Bayi ve İletişim

NİĞDE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

NİĞDE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk NİĞDE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası NİĞDE ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “NİĞDE’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “NİĞDE’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk NİĞDE Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • NİĞDE Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk NİĞDE ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan NİĞDE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  NİĞDE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk NİĞDE bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan NİĞDE Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk NİĞDE bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk NİĞDE bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. NİĞDE Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk NİĞDE Bayi Hizmetleri

  NİĞDE’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın NİĞDE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk NİĞDE Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk NİĞDE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  NİĞDE iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk NİĞDE bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. NİĞDE iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk NİĞDE iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital NİĞDE Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  NİĞDE Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz NİĞDE Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  NİĞDE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: NİĞDE beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ALTUNHİSAR EKER ELEKTRONİK-YASİN EKER KARACA UĞURLU Mahallesi MUHSİN YAZICIOĞLU Cad. BAHÇELİ KAHVE YANI Sitesi No:33/A
BOR EKER ELEKTRONİK-YASİN EKER KARACA UĞURLU Mahallesi MUHSİN YAZICIOĞLU Cad. BAHÇELİ KAHVE YANI Sitesi No:33/A
ÇAMARDI EKER ELEKTRONİK-YASİN EKER KARACA UĞURLU Mahallesi MUHSİN YAZICIOĞLU Cad. BAHÇELİ KAHVE YANI Sitesi No:33/A
ÇİFTLİK EKER ELEKTRONİK-YASİN EKER KARACA UĞURLU Mahallesi MUHSİN YAZICIOĞLU Cad. BAHÇELİ KAHVE YANI Sitesi No:33/A
MERKEZ EKER ELEKTRONİK-YASİN EKER KARACA UĞURLU Mahallesi MUHSİN YAZICIOĞLU Cad. BAHÇELİ KAHVE YANI Sitesi No:33/A
ULUKIŞLA EKER ELEKTRONİK-YASİN EKER KARACA UĞURLU Mahallesi MUHSİN YAZICIOĞLU Cad. BAHÇELİ KAHVE YANI Sitesi No:33/A

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

NİĞDE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle