NEVŞEHİR Digiturk Bayi ve İletişim

NEVŞEHİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

NEVŞEHİR ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk NEVŞEHİR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası NEVŞEHİR ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “NEVŞEHİR’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “NEVŞEHİR’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk NEVŞEHİR Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • NEVŞEHİR Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk NEVŞEHİR ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan NEVŞEHİR Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  NEVŞEHİR Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk NEVŞEHİR bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan NEVŞEHİR Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk NEVŞEHİR bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk NEVŞEHİR bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. NEVŞEHİR Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk NEVŞEHİR Bayi Hizmetleri

  NEVŞEHİR’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın NEVŞEHİR Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk NEVŞEHİR Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk NEVŞEHİR yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  NEVŞEHİR iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk NEVŞEHİR bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. NEVŞEHİR iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk NEVŞEHİR iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital NEVŞEHİR Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  NEVŞEHİR Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz NEVŞEHİR Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  NEVŞEHİR ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: NEVŞEHİR beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ACIGÖL EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ 350 EVLER Mahallesi PARK Cad. No:5/B NEVŞEHİR
AVANOS EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ 350 EVLER Mahallesi PARK Cad. No:5/B NEVŞEHİR
DERİNKUYU EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ 350 EVLER Mahallesi PARK Cad. No:5/B NEVŞEHİR
GÜLŞEHİR EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ 350 EVLER Mahallesi PARK Cad. No:5/B NEVŞEHİR
MERKEZ EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ 350 EVLER Mahallesi PARK Cad. No:5/B NEVŞEHİR
HACIBEKTAŞ ÜNSAL TİCARET NEVŞEHİR FATİH Mahallesi DUMLUPINAR CD. Cad. No:43 NEVŞEHİR / ÜRGÜP
KOZAKLI ÜNSAL TİCARET NEVŞEHİR FATİH Mahallesi DUMLUPINAR CD. Cad. No:43 NEVŞEHİR / ÜRGÜP
ÜRGÜP ÜNSAL TİCARET NEVŞEHİR FATİH Mahallesi DUMLUPINAR CD. Cad. No:43 NEVŞEHİR / ÜRGÜP

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

NEVŞEHİR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle