MUŞ Digiturk Bayi ve İletişim

MUŞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MUŞ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk MUŞ bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası MUŞ ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “MUŞ’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “MUŞ’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk MUŞ Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • MUŞ Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk MUŞ ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan MUŞ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  MUŞ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk MUŞ bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan MUŞ Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk MUŞ bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk MUŞ bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. MUŞ Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk MUŞ Bayi Hizmetleri

  MUŞ’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın MUŞ Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk MUŞ Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk MUŞ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  MUŞ iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk MUŞ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. MUŞ iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk MUŞ iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital MUŞ Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  MUŞ Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz MUŞ Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  MUŞ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: MUŞ beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
BULANIK ERKAN ILETİŞİM MUŞ KÜLTÜR Mahallesi M.FEVZİ ÇAKMAK Cad. No:49
MALAZGİRT ERKAN ILETİŞİM MUŞ KÜLTÜR Mahallesi M.FEVZİ ÇAKMAK Cad. No:49
VARTO ERKAN ILETİŞİM MUŞ KÜLTÜR Mahallesi M.FEVZİ ÇAKMAK Cad. No:49
HASKÖY YAREN BILİŞİM SUNAY Mahallesi ŞEHİT AKİF AĞAOĞLU Cad. ÖMERCİK YAPI KOOPERATİFİ Sokak 2 C Blok No:15/B
KORKUT YAREN BILİŞİM SUNAY Mahallesi ŞEHİT AKİF AĞAOĞLU Cad. ÖMERCİK YAPI KOOPERATİFİ Sokak 2 C Blok No:15/B
MERKEZ YAREN BILİŞİM SUNAY Mahallesi ŞEHİT AKİF AĞAOĞLU Cad. ÖMERCİK YAPI KOOPERATİFİ Sokak 2 C Blok No:15/B

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

MUŞ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin: