MERSİN Digiturk Bayi ve İletişim

MERSİN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MERSİN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk MERSİN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası MERSİN ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “MERSİN’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “MERSİN’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk MERSİN Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • MERSİN Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk MERSİN ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan MERSİN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  MERSİN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk MERSİN bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan MERSİN Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk MERSİN bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk MERSİN bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. MERSİN Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk MERSİN Bayi Hizmetleri

  MERSİN’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın MERSİN Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk MERSİN Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk MERSİN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  MERSİN iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk MERSİN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. MERSİN iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk MERSİN iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital MERSİN Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  MERSİN Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz MERSİN Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  MERSİN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: MERSİN beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ÇAMLIYAYLA TARSUS DENİZ DİGİTAL DUATEPE Mahallesi İSMETPAŞA BLV. Cad. No:57/A
TARSUS TARSUS DENİZ DİGİTAL DUATEPE Mahallesi İSMETPAŞA BLV. Cad. No:57/A
AKDENİZ TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
ANAMUR TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
AYDINCIK TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
BOZYAZI TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
ERDEMLİ TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
GÜLNAR TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
MERKEZ TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
MEZİTLİ TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
MUT TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
SILİFKE TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
TARSUS TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
TOROSLAR TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9
YENİŞEHİR TEKNOFİX MERSİN CAMİ ŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:9

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

MERSİN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle