KIRŞEHİR Digiturk Bayi ve İletişim

KIRŞEHİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KIRŞEHİR ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk KIRŞEHİR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası KIRŞEHİR ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “KIRŞEHİR’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “KIRŞEHİR’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk KIRŞEHİR Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • KIRŞEHİR Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk KIRŞEHİR ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KIRŞEHİR Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  KIRŞEHİR Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk KIRŞEHİR bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan KIRŞEHİR Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk KIRŞEHİR bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk KIRŞEHİR bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. KIRŞEHİR Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk KIRŞEHİR Bayi Hizmetleri

  KIRŞEHİR’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın KIRŞEHİR Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk KIRŞEHİR Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KIRŞEHİR yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  KIRŞEHİR iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk KIRŞEHİR bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. KIRŞEHİR iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk KIRŞEHİR iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital KIRŞEHİR Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  KIRŞEHİR Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz KIRŞEHİR Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  KIRŞEHİR ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KIRŞEHİR beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AKÇAKENT ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT AHİEVRAN Mahallesi ŞEHİR BEKİR KORKMAZ Cad. No:19/C
AKPINAR ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT AHİEVRAN Mahallesi ŞEHİR BEKİR KORKMAZ Cad. No:19/C
BOZTEPE ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT AHİEVRAN Mahallesi ŞEHİR BEKİR KORKMAZ Cad. No:19/C
ÇİÇEKDAĞI ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT AHİEVRAN Mahallesi ŞEHİR BEKİR KORKMAZ Cad. No:19/C
KAMAN ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT AHİEVRAN Mahallesi ŞEHİR BEKİR KORKMAZ Cad. No:19/C
MERKEZ ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT AHİEVRAN Mahallesi ŞEHİR BEKİR KORKMAZ Cad. No:19/C
MUCUR ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT AHİEVRAN Mahallesi ŞEHİR BEKİR KORKMAZ Cad. No:19/C

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

KIRŞEHİR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle