KIRKLARELİ Digiturk Bayi ve İletişim

KIRKLARELİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KIRKLARELİ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk KIRKLARELİ bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası KIRKLARELİ ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “KIRKLARELİ’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “KIRKLARELİ’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk KIRKLARELİ Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • KIRKLARELİ Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk KIRKLARELİ ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KIRKLARELİ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  KIRKLARELİ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk KIRKLARELİ bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan KIRKLARELİ Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk KIRKLARELİ bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk KIRKLARELİ bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. KIRKLARELİ Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk KIRKLARELİ Bayi Hizmetleri

  KIRKLARELİ’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın KIRKLARELİ Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk KIRKLARELİ Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KIRKLARELİ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  KIRKLARELİ iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk KIRKLARELİ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. KIRKLARELİ iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk KIRKLARELİ iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital KIRKLARELİ Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  KIRKLARELİ Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz KIRKLARELİ Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  KIRKLARELİ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KIRKLARELİ beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
LÜLEBURGAZ KERİMOĞULLARI TİCARET-İSKENDER YAZIR BARIŞ Mahallesi ORHAN ÖZCANLAR Cad. PEKTAŞ Apt. No:1/A
PINARHİSAR KERİMOĞULLARI TİCARET-İSKENDER YAZIR BARIŞ Mahallesi ORHAN ÖZCANLAR Cad. PEKTAŞ Apt. No:1/A
BABAESKİ UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A
DEMİRKÖY UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A
KOFÇAZ UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A
MERKEZ UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A
PEHLİVANKÖY UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A
PINARHİSAR UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A
VİZE UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

KIRKLARELİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle