KARS Digiturk Bayi ve İletişim

KARS Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARS ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk KARS bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası KARS ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “KARS’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “KARS’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk KARS Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • KARS Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk KARS ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KARS Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  KARS Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk KARS bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan KARS Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk KARS bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk KARS bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. KARS Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk KARS Bayi Hizmetleri

  KARS’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın KARS Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk KARS Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KARS yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  KARS iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk KARS bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. KARS iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk KARS iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital KARS Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  KARS Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz KARS Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  KARS ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KARS beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AKYAKA BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B
ARPAÇAY BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B
DİGOR BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B
KAĞIZMAN BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B
MERKEZ BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B
SARIKAMIŞ BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B
SELİM BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B
SUSUZ BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

KARS Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle