KARABÜK Digiturk Bayi ve İletişim

KARABÜK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARABÜK ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk KARABÜK bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası KARABÜK ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “KARABÜK’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “KARABÜK’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk KARABÜK Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • KARABÜK Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk KARABÜK ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KARABÜK Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  KARABÜK Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk KARABÜK bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan KARABÜK Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk KARABÜK bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk KARABÜK bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. KARABÜK Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk KARABÜK Bayi Hizmetleri

  KARABÜK’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın KARABÜK Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk KARABÜK Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KARABÜK yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  KARABÜK iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk KARABÜK bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. KARABÜK iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk KARABÜK iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital KARABÜK Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  KARABÜK Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz KARABÜK Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  KARABÜK ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KARABÜK beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
EFLANİ DİGİ KARABÜK-BURHAN DURSUN KARTALTEPE Mahallesi KARTALTEPE Cad. AYHAN APT ALTI Apt. No:4/A
ESKİPAZAR DİGİ KARABÜK-BURHAN DURSUN KARTALTEPE Mahallesi KARTALTEPE Cad. AYHAN APT ALTI Apt. No:4/
MERKEZ DİGİ KARABÜK-BURHAN DURSUN KARTALTEPE Mahallesi KARTALTEPE Cad. AYHAN APT ALTI Apt. No:4/
OVACIK DİGİ KARABÜK-BURHAN DURSUN KARTALTEPE Mahallesi KARTALTEPE Cad. AYHAN APT ALTI Apt. No:4/A
SAFRANBOLU DİGİ KARABÜK-BURHAN DURSUN KARTALTEPE Mahallesi KARTALTEPE Cad. AYHAN APT ALTI Apt. No:4/A
YENİCE DİGİ KARABÜK-BURHAN DURSUN KARTALTEPE Mahallesi KARTALTEPE Cad. AYHAN APT ALTI Apt. No:4/A

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

KARABÜK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle