IĞDIR Digiturk Bayi ve İletişim

IĞDIR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

IĞDIR ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk IĞDIR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası IĞDIR ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “IĞDIR’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “IĞDIR’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk IĞDIR Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • IĞDIR Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk IĞDIR ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan IĞDIR Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  IĞDIR Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk IĞDIR bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan IĞDIR Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk IĞDIR bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk IĞDIR bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. IĞDIR Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk IĞDIR Bayi Hizmetleri

  IĞDIR’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın IĞDIR Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk IĞDIR Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk IĞDIR yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  IĞDIR iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk IĞDIR bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. IĞDIR iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk IĞDIR iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital IĞDIR Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  IĞDIR Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz IĞDIR Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  IĞDIR ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: IĞDIR beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ARALIK ÇEKİM BILİŞİM CUMHURİYET MAH. ŞUBE SOK. NO:22A
KARAKOYUNLU ÇEKİM BILİŞİM CUMHURİYET MAH. ŞUBE SOK. NO:22A
MERKEZ ÇEKİM BILİŞİM CUMHURİYET MAH. ŞUBE SOK. NO:22A
TUZLUCA ÇEKİM BILİŞİM CUMHURİYET MAH. ŞUBE SOK. NO:22A

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

IĞDIR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle