HATAY Digiturk Bayi ve İletişim

HATAY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HATAY ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk HATAY bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası HATAY ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “HATAY’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “HATAY’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk HATAY Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • HATAY Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk HATAY ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan HATAY Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  HATAY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk HATAY bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan HATAY Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk HATAY bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk HATAY bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. HATAY Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk HATAY Bayi Hizmetleri

  HATAY’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın HATAY Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk HATAY Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk HATAY yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  HATAY iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk HATAY bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. HATAY iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk HATAY iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital HATAY Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  HATAY Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz HATAY Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  HATAY ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: HATAY beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ALTINÖZÜ TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
ANTAKYA TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
ARSUZ TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
BELEN TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
DEFNE TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
DÖRTYOL TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
ERZİN TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
HASSA TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
İSKENDERUN TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
KIRIKHAN TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
KUMLU TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
PAYAS TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
REYHANLI TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
SAMANDAĞ TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C
YAYLADAĞI TEKNOFİX HATAY SAVAŞ MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO:69/C

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

HATAY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle