GÜMÜŞHANE Digiturk Bayi ve İletişim

GÜMÜŞHANE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜMÜŞHANE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk GÜMÜŞHANE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası GÜMÜŞHANE ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “GÜMÜŞHANE’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “GÜMÜŞHANE’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk GÜMÜŞHANE Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • GÜMÜŞHANE Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk GÜMÜŞHANE ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan GÜMÜŞHANE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  GÜMÜŞHANE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk GÜMÜŞHANE bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan GÜMÜŞHANE Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk GÜMÜŞHANE bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk GÜMÜŞHANE bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. GÜMÜŞHANE Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk GÜMÜŞHANE Bayi Hizmetleri

  GÜMÜŞHANE’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın GÜMÜŞHANE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk GÜMÜŞHANE Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk GÜMÜŞHANE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  GÜMÜŞHANE iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk GÜMÜŞHANE bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. GÜMÜŞHANE iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk GÜMÜŞHANE iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital GÜMÜŞHANE Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  GÜMÜŞHANE Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz GÜMÜŞHANE Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  GÜMÜŞHANE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: GÜMÜŞHANE beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KELKİT ZAFER ELEKTRONİK-ŞEVKİ ZAFER KUMAŞ HASANBEY Mahallesi CUMURİYET Cad. No:41
KÖSE ZAFER ELEKTRONİK-ŞEVKİ ZAFER KUMAŞ HASANBEY Mahallesi CUMURİYET Cad. No:41
KÜRTÜN ZAFER ELEKTRONİK-ŞEVKİ ZAFER KUMAŞ HASANBEY Mahallesi CUMURİYET Cad. No:41
MERKEZ ZAFER ELEKTRONİK-ŞEVKİ ZAFER KUMAŞ HASANBEY Mahallesi CUMURİYET Cad. No:41
ŞİRAN ZAFER ELEKTRONİK-ŞEVKİ ZAFER KUMAŞ HASANBEY Mahallesi CUMURİYET Cad. No:41
TORUL ZAFER ELEKTRONİK-ŞEVKİ ZAFER KUMAŞ HASANBEY Mahallesi CUMURİYET Cad. No:41

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

GÜMÜŞHANE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin: