EDİRNE Digiturk Bayi ve İletişim

EDİRNE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

EDİRNE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk EDİRNE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası EDİRNE ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “EDİRNE’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “EDİRNE’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk EDİRNE Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • EDİRNE Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk EDİRNE ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan EDİRNE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  EDİRNE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk EDİRNE bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan EDİRNE Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk EDİRNE bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk EDİRNE bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. EDİRNE Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk EDİRNE Bayi Hizmetleri

  EDİRNE’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın EDİRNE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk EDİRNE Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk EDİRNE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  EDİRNE iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk EDİRNE bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. EDİRNE iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk EDİRNE iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital EDİRNE Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  EDİRNE Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz EDİRNE Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  EDİRNE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: EDİRNE beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ENEZ DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
HAVSA DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
İPSALA DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
KEŞAN DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
LALAPAŞA DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
MERİÇ DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
MERKEZ DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
SÜLOĞLU DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08
UZUNKÖPRÜ DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI NİŞANCIPAŞA MAH. ATLAR ÇEŞME SOK. 4A Z08

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

EDİRNE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle