DÜZCE Digiturk Bayi ve İletişim

DÜZCE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DÜZCE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk DÜZCE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası DÜZCE ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “DÜZCE’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “DÜZCE’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk DÜZCE Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • DÜZCE Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk DÜZCE ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan DÜZCE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  DÜZCE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk DÜZCE bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan DÜZCE Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk DÜZCE bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk DÜZCE bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. DÜZCE Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk DÜZCE Bayi Hizmetleri

  DÜZCE’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın DÜZCE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk DÜZCE Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk DÜZCE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  DÜZCE iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk DÜZCE bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. DÜZCE iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk DÜZCE iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital DÜZCE Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  DÜZCE Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz DÜZCE Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  DÜZCE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: DÜZCE beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AKÇAKOCA DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE
CUMAYERİ DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE
ÇILİMLİ DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE
GÖKYAKA DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE
GÜMÜŞOVA DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE
KAYNAŞLI DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE
MERKEZ DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE
YIĞILCA DİGİDÜZCE-ILHAMİ SEKMEN ŞEREFİYE MAH. CUMHURİYET CAD. NO:8 DÜZCE

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

DÜZCE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle