BOLU Digiturk Bayi ve İletişim

BOLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BOLU ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk BOLU bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası BOLU ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “BOLU’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “BOLU’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk BOLU Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • BOLU Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk BOLU ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan BOLU Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  BOLU Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk BOLU bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan BOLU Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk BOLU bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk BOLU bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. BOLU Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk BOLU Bayi Hizmetleri

  BOLU’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın BOLU Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk BOLU Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk BOLU yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  BOLU iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk BOLU bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. BOLU iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk BOLU iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital BOLU Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  BOLU Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz BOLU Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  BOLU ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BOLU beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
DÖRTDİVAN EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
GEREDE EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
GÖYNÜK EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
KIBRISCIK EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
MENGEN EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
MERKEZ EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
MUDURNU EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
SEBEN EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A
YENİÇAĞA EBRU TİCARET- İSMAIL AKTAŞ KARAMANLI MAH. ŞEMSİ AHMET PAŞA CAD.  KARAHASAN APT.NO:26/A

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

BOLU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle