BATMAN Digiturk Bayi ve İletişim

BATMAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BATMAN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk BATMAN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası BATMAN ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “BATMAN’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “BATMAN’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk BATMAN Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • BATMAN Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk BATMAN ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan BATMAN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  BATMAN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk BATMAN bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan BATMAN Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk BATMAN bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk BATMAN bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. BATMAN Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk BATMAN Bayi Hizmetleri

  BATMAN’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın BATMAN Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk BATMAN Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk BATMAN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  BATMAN iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk BATMAN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. BATMAN iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk BATMAN iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital BATMAN Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  BATMAN Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz BATMAN Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  BATMAN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BATMAN beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
BEŞİRİ ERTUĞRULLAR GAP Mahallesi 2505 Cad. No:9 ERT YAPI ALTI
GERÇÜŞ ERTUĞRULLAR GAP Mahallesi 2505 Cad. No:9 ERT YAPI ALTI
HASANKEYF ERTUĞRULLAR GAP Mahallesi 2505 Cad. No:9 ERT YAPI ALTI
KOZLUK ERTUĞRULLAR GAP Mahallesi 2505 Cad. No:9 ERT YAPI ALTI
MERKEZ ERTUĞRULLAR GAP Mahallesi 2505 Cad. No:9 ERT YAPI ALTI
SASON ERTUĞRULLAR GAP Mahallesi 2505 Cad. No:9 ERT YAPI ALTI

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

BATMAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle