BARTIN Digiturk Bayi ve İletişim

BARTIN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BARTIN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk BARTIN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası BARTIN ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “BARTIN’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “BARTIN’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk BARTIN Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • BARTIN Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk BARTIN ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan BARTIN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  BARTIN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk BARTIN bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan BARTIN Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk BARTIN bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk BARTIN bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. BARTIN Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk BARTIN Bayi Hizmetleri

  BARTIN’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın BARTIN Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk BARTIN Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk BARTIN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  BARTIN iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk BARTIN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. BARTIN iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk BARTIN iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital BARTIN Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  BARTIN Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz BARTIN Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  BARTIN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BARTIN beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AMASRA BURHAN ELEKTRONİK ORTA Mahallesi AŞAĞI CAMİ Sokak No:9
KURUCAŞILE BURHAN ELEKTRONİK ORTA Mahallesi AŞAĞI CAMİ Sokak No:9
MERKEZ BURHAN ELEKTRONİK ORTA Mahallesi AŞAĞI CAMİ Sokak No:9
ULUS BURHAN ELEKTRONİK ORTA Mahallesi AŞAĞI CAMİ Sokak No:9

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

BARTIN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle