ARDAHAN Digiturk Bayi ve İletişim

ARDAHAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ARDAHAN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk ARDAHAN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası ARDAHAN ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “ARDAHAN’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “ARDAHAN’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk ARDAHAN Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • ARDAHAN Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk ARDAHAN ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ARDAHAN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  ARDAHAN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk ARDAHAN bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan ARDAHAN Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk ARDAHAN bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk ARDAHAN bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. ARDAHAN Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk ARDAHAN Bayi Hizmetleri

  ARDAHAN’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ARDAHAN Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk ARDAHAN Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ARDAHAN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  ARDAHAN iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk ARDAHAN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. ARDAHAN iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk ARDAHAN iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital ARDAHAN Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  ARDAHAN Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz ARDAHAN Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  ARDAHAN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ARDAHAN beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ÇILDIR EMİR İLETİŞİM- HAKAN ÇEKEN KARAGÖL Mahallesi KONGRE Cad. No:57C
DAMAL EMİR İLETİŞİM- HAKAN ÇEKEN KARAGÖL Mahallesi KONGRE Cad. No:57C
GÖLE EMİR İLETİŞİM- HAKAN ÇEKEN KARAGÖL Mahallesi KONGRE Cad. No:57C
HANAK EMİR İLETİŞİM- HAKAN ÇEKEN KARAGÖL Mahallesi KONGRE Cad. No:57C
MERKEZ EMİR İLETİŞİM- HAKAN ÇEKEN KARAGÖL Mahallesi KONGRE Cad. No:57C
POSOF EMİR İLETİŞİM- HAKAN ÇEKEN KARAGÖL Mahallesi KONGRE Cad. No:57C

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

ARDAHAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
ardahan digiturk

ardahan digitürk

ardahan digitürk bayii

Yorum Ekle