AĞRI Digiturk Bayi ve İletişim

AĞRI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AĞRI ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk AĞRI bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası AĞRI ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “AĞRI’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “AĞRI’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Digiturk AĞRI Bayileri
 • Harita
 • İlçe İsmine Göre Bul
 • AĞRI Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

  Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

  Digiturk AĞRI ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan AĞRI Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

  AĞRI Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

  Digiturk AĞRI bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan AĞRI Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  Digiturk AĞRI bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Digiturk AĞRI bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. AĞRI Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

  Digiturk AĞRI Bayi Hizmetleri

  AĞRI’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın AĞRI Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

  Digiturk AĞRI Fatura Ödeme Noktaları

  Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk AĞRI yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

  AĞRI iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk AĞRI bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. AĞRI iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2023 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

  Digiturk AĞRI iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital AĞRI Turkiye bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

  AĞRI Dİgitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz AĞRI Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

  beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

  AĞRI ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AĞRI beIN Sports Mekanları

Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
DİYADİN ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI
DOĞUBEYAZIT ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI
ELEŞKİRT ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI
HAMUR ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI
MERKEZ ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI
PATNOS ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI
TAŞLIÇAY ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI
TUTAK ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI

İlçenizdeki Bayi adresini bulmak için aşağıdan ilçe seçiniz.

Haritadan Bul

AĞRI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:

Yorumlar

Yorum Yaz
Yorum bulunamadı.

Yorum Ekle