YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk YOZGAT iline KADIŞEHRİ ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. YOZGAT KADIŞEHRİ Bayi Digiturk servisi olarak, YOZGAT KADIŞEHRİ iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk YOZGAT KADIŞEHRİ teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Bayileri Listesi

YOZGAT KADIŞEHRİ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Bayi Hizmetleri

YOZGAT KADIŞEHRİ ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk YOZGAT KADIŞEHRİ bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk YOZGAT KADIŞEHRİ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk YOZGAT KADIŞEHRİ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. YOZGAT KADIŞEHRİ iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. YOZGAT KADIŞEHRİ Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

YOZGAT KADIŞEHRİ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YOZGAT KADIŞEHRİ beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
YOZGAT KADIŞEHRİ DOĞAN TEKNOLOJİ ÇARŞI Mahallesi MESCİT Cad. No:4/1

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

KADIŞEHRİ Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • AKÇAKALE
 • BAHÇELİEVLER
 • ÇAYPINAR
 • FATİH
 • GÜMÜŞDİĞİN
 • KADIOĞLU
 • LÜTFULLAH KAYALAR
 • ÜÇAĞAÇ
 • VASFİBEY
 • YAKACIK
 • YANGI
 • YENİ
 • YONCALIK
 • YUKARIKIZILÖZ