YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk YALOVA iline ÇİFTLİKKÖY ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. YALOVA ÇİFTLİKKÖY Bayi Digiturk servisi olarak, YALOVA ÇİFTLİKKÖY iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk YALOVA ÇİFTLİKKÖY teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Bayileri Listesi

YALOVA ÇİFTLİKKÖY ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Bayi Hizmetleri

YALOVA ÇİFTLİKKÖY ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk YALOVA ÇİFTLİKKÖY bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk YALOVA ÇİFTLİKKÖY yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk YALOVA ÇİFTLİKKÖY bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. YALOVA ÇİFTLİKKÖY iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. YALOVA ÇİFTLİKKÖY Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

YALOVA ÇİFTLİKKÖY ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YALOVA ÇİFTLİKKÖY beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
YALOVA ÇİFTLİKKÖY YAMANKAYA YALOVA FEVZİ ÇAKMAK MAH. İSTANBUL CAD. 96/8

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

ÇİFTLİKKÖY Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • 500 EVLER
  • ÇİFTLİK
  • MEHMET AKİF ERSOY
  • MERKEZ
  • SAHİL
  • SİTELER
  • SULTANİYE
  • YENİ