SİVAS İMRANLI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SİVAS İMRANLI Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk SİVAS iline İMRANLI ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. SİVAS İMRANLI Bayi Digiturk servisi olarak, SİVAS İMRANLI iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk SİVAS İMRANLI teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. SİVAS İMRANLI Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

SİVAS İMRANLI Digiturk Bayileri Listesi

SİVAS İMRANLI ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. SİVAS İMRANLI Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

SİVAS İMRANLI Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

SİVAS İMRANLI Digiturk Bayi Hizmetleri

SİVAS İMRANLI ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın SİVAS İMRANLI Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan SİVAS İMRANLI Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

SİVAS İMRANLI Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk SİVAS İMRANLI bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

SİVAS İMRANLI Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk SİVAS İMRANLI yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk SİVAS İMRANLI bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. SİVAS İMRANLI iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. SİVAS İMRANLI Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

SİVAS İMRANLI Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. SİVAS İMRANLI Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

SİVAS İMRANLI ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: SİVAS İMRANLI beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
SİVAS İMRANLI TOPRAK BİLİŞİM-YAKUP TOPRAK KIZILIRMAK Mahallesi ATATÜRK Cad. No:3C

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

İMRANLI Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • ÇARŞIBAŞI
  • DURCAN
  • KARATEKİN
  • KARŞIYAKA
  • KIZILIRMAK
  • VALİ TUNCEL
  • YAYALACIK
  • YENİDOĞAN
  • YENİMAHALLE