ŞIRNAK CİZRE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞIRNAK CİZRE Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ŞIRNAK iline CİZRE ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ŞIRNAK CİZRE Bayi Digiturk servisi olarak, ŞIRNAK CİZRE iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ŞIRNAK CİZRE teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ŞIRNAK CİZRE Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ŞIRNAK CİZRE Digiturk Bayileri Listesi

ŞIRNAK CİZRE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ŞIRNAK CİZRE Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ŞIRNAK CİZRE Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ŞIRNAK CİZRE Digiturk Bayi Hizmetleri

ŞIRNAK CİZRE ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ŞIRNAK CİZRE Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ŞIRNAK CİZRE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ŞIRNAK CİZRE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ŞIRNAK CİZRE bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ŞIRNAK CİZRE Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ŞIRNAK CİZRE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ŞIRNAK CİZRE bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ŞIRNAK CİZRE iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ŞIRNAK CİZRE Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ŞIRNAK CİZRE Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ŞIRNAK CİZRE Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ŞIRNAK CİZRE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ŞIRNAK CİZRE beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ŞIRNAK CİZRE ALTAN ELEKTRONİK KALE Mahallesi BELEDİYE Cad. No:200

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

CİZRE Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • ALİBEY
  • CUDİ
  • DAĞKAPI
  • DİCLE
  • KALE
  • KONAK
  • NUR
  • SUR
  • ŞAH
  • YAFES