⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 249 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

RİZE İKİZDERE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

RİZE İKİZDERE Digiturk Lig TV teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk RİZE iline İKİZDERE ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın anında ve aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. RİZE İKİZDERE Bayi Digiturk servisi olarak, RİZE İKİZDERE iline özel servis abone merkezimizi ve digiturk kampanyalarından faydalanarak sizde avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk paketler kurulum merkezinden yapacağınız Digiturk başvurusu ile aynı gün içinde Digiturk RİZE İKİZDERE teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre Digiturk kurulumunuzu ve aynı zamanda Digiturk internet başvuru işleminizi sağlayalım. RİZE İKİZDERE Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve Abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0850 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan detaylı bilgi sahibi olabilir veya bu sayfa içerisinde bulunan Digiturk başvuru formunu doldurarak 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımız tarafından tarafınıza dönüş sağlanıp, sizin için en uygun Digiturk paketini seçerek üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

$RİZE İKİZDERE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk RİZE İKİZDERE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası RİZE İKİZDERE ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39  müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. RİZE İKİZDERE ilinde Digiturk bayisi nerede bulunur?”, RİZE İKİZDERE ilinde Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

RİZE İKİZDERE Digiturk Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

Digiturk RİZE İKİZDERE Bayi Hizmetleri

RİZE İKİZDERE ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın RİZE İKİZDERE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.Digiturk RİZE İKİZDERE ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan RİZE İKİZDERE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

RİZE İKİZDERE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk RİZE İKİZDERE bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan RİZE İKİZDERE Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Digiturk RİZE İKİZDERE bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk RİZE İKİZDERE bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 20.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. RİZE İKİZDERE Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk RİZE İKİZDERE Bayi Hizmetleri

RİZE İKİZDERE ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın RİZE İKİZDERE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

Digiturk RİZE İKİZDERE Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk RİZE İKİZDERE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. RİZE İKİZDERE iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk RİZE İKİZDERE bayileri harita bilgileri için yukarıdan aşağıdan seçiniz. RİZE İKİZDERE iline Digiturk Paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti 2022 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. Digiturk RİZE İKİZDERE iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital RİZE İKİZDERE Turkiye bayi listesi 2022 itibariyle güncellenmiştir.

RİZE İKİZDERE Digitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz  süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz RİZE İKİZDERE Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

RİZE İKİZDERE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: RİZE İKİZDERE beIN Sports Mekanları
Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
RİZE İKİZDERE VİZYON ILETİŞİM-SÖNMEZ GÜNAYDIN-MUSTAFA ÖZGÜN PİRİÇELEBİ Mahallesi MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK Cad. No:9/H
RİZE İKİZDERE YENİ ÇAĞ ÇELEBİ PAZAR Mahallesi KARADENİZ Cad. No:59

Bayi Listesi Nisan - 2024 itibariyle günceldir.

Mahalle Seçiniz